Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tego jeszcze nie było - złocista plaża i palmy w Tarnowie!

GeminiNa mieszkańców Tarnowa czeka niezapomniana, wakacyjna niespodzianka. Każdy, kto marzy o gorącym piasku i rozłożystych palmach, nie musi jechać daleko. Obok Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów, przez 3 weekendy lipca otwarta będzie plaża pełna atrakcji.

Fani błogiego lenistwa będą z pewnością zadowoleni w cieniu egzotycznych palm, na plaży pełnej gorącego piasku. Już w najbliższe 3 weekendy, czyli 16 – 17, 23-24 oraz 30-31 lipca, w ramach akcji „ I love plaże & wyprzedaże”, obok Gemini Park pojawi się plaża pełna atrakcji.


Tarnowscy plażowicze będą mogli zarówno wylegiwać się w wygodnych leżakach przy dźwiękach szalonych, gorących rytmów, jak i aktywnie spędzać czas. Przepłynięcie basenu w suchej kuli na czas, zmierzenie się z falami, - dzięki symulatorowi surfingu, czy zawody gladiatorów w rzymskim Colosseum, to tylko niektóre z propozycji. Każdy, niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie. Rodzice z dziećmi będą mogli wziąć udział w konkursach polegających na wznoszeniu budowli z piasku oraz malowaniu kamieni. Dla miłośników ruchu zostanie poprowadzona gimnastyka relaksacyjna na plaży.

- Lato to wspaniała okazja do relaksu - stąd nasza propozycja aby upalne dni w mieście spędzić na plaży wśród palm. To też czas największych wyprzedaży – w naszym Centrum Handlowym sięgających nawet do 80%! - mówi Kinga Witek, Dyrektor Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Podczas każdego weekendu rozdawane będą wakacyjne upominki. Wśród nich znajdą się między innymi krzesła i stoły ogrodowe, namioty, leżaki i wiele innych.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.