Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Teatry nieinstytucjonalne na start

fot. Paweł TopolskiRozpoczął się nabór do drugiej edycji Przegldu „Przedmieście” realizowanego w ramach projektu „Tarnów stolicą komedii”. Organizatorem jest tarnowski Teatr w partnerstwie z Teatrami w Lublinie, Bydgoszczy, Wrocławiu i Olsztynie.


W ostatni weekend marca, na deskach tarnowskiej sceny, będzie można zobaczyć cztery najlepsze spektakle komediowe, przygotowane przez teatry nieinstytucjonalne z nurtu teatru improwizacji, rekrutowane z całej Polski. Koordynatorzy regionalni ze zgłoszonych i rekomendowanych spektakli wybiorą jedną grupę, która będzie reprezentować swój region podczas Przeglądu w Tarnowie. Formuła Przedmieścia zakłada udział najlepszego i najzabawniejszego spektaklu wyłonionego w Przeglądzie w jesiennej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia.
Zachęcam grupy teatralne do zgłaszania się do Przedmieścia. Nagroda w postaci udziału w tarnowskiej Talii będzie dla zespołu dużą nobilitacją. W roku ubiegłym Przemysław Buksiński z Teatru Improv No Potatoes z Lublina został wyróżniony przez jury Talii, w skład którego wchodzili miedzy innymi Dorota Kamińska i Łukasz Drewniak – mówi Rafał Balawejder dyrektor tarnowskiej sceny i pomysłodawca projektu Tarnów stolicą komedii.
Regulamin oraz kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej tarnowskiego teatru oraz partnerów.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.