Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Teatr zagra razem z Orkiestrą

Teatr zagra razem z OrkiestrąJak co roku, w drugą niedzielę stycznia, zagra w całej Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W działania Orkiestry włącza się Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

W najbliższą niedzielę, 13 stycznia, odbędzie się XXI Finał WOŚP. Ta jednodniowa zbiórka publiczna gromadzi co roku blisko 120 tysięcy wolontariuszy kwestujących na zakup sprzętu na oddziały medyczne szpitali w całej Polsce. Tegoroczna edycja WOŚP dedykowana jest  pomocy maluchom oraz po raz pierwszy seniorom. Zebrane środki zostaną wykorzystane po połowie na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka oraz na wyposażenie szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.

W Teatrze Solskiego również odbędzie się zbiórka do puszek. Przypomnijmy, że w tym dniu (o godz. 16.00) na Dużej Scenie zaprezentowana zostanie  spektakl familijny „Babcia mówi pa pa”, a z kolei o godzinie 18.00 na Scenie Undeground będzie można zobaczyć „Blackbirda”. Każdy, kto wrzuci do puszki dowolną kwotę, będzie mógł w tym dniu zakupić bilety na przedstawienia za jedyne 15 zł.

Dodatkowo za pośrednictwem portalu zakupów grupowych Gruper.pl do akcji włączyła się Matylda Baczyńska - aktorka Teatru im. L. Solskiego. Jedną z unikatowych ofert przygotowanych specjalnie pod kątem WOŚP są zajęcia taneczne "Be Sexy" oraz warsztaty teatralne prowadzone przez Matyldę. Z kuponem Grupera o wartości 49 zł pozwalającym na udział w warsztatach można pomóc chorym dzieciom i seniorom. Całkowity dochód z warsztatów zasili konto WOŚP - wszyscy partnerzy projektu - a więc Teatr im. L. Solskiego oraz prowadząca warsztaty Matylda Baczyńska robią to nieodpłatnie.  Szczegóły na stronie www.teatr.tarnow.pl.

Dodatkowe informacje oraz rezerwacja biletów w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688-32-87 lub tel. kom. 784-976-026.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.