Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tarnowskie atrakcje sylwestrowe

Tarnowskie atrakcje sylwestroweZastanawiasz się jak spędzić najbardziej wyjątkową noc w roku? Tarnów zaprasza i kusi bogatą i różnorodną ofertą. Dla każdego znajdzie się coś interesującego.

Jeśli ktoś jest zainteresowany imprezą kostiumową to na pewno uwagę przyciągnie oferta klubu Kwazar Bowling „Piraci z Karaibów”, gdzie obowiązuje strój piracki, odbywać się będą konkursy, a główny skarb trafi w ręce pirata, który podczas imprezy zdobędzie najwięcej sztuk złota. Na tejże imprezie zagra dj Marquez, a cena rezerwacji od osoby to 180 złotych, gdzie w ofercie są dania gorące, zakąski, open bar oraz loża i ½ h kręgli na parę lub od osoby 120 złotych bez loży i kręgli.

Chcesz spędzić ten wieczór bardziej kameralnie, restauracja Artie zaprasza i oferuje muzykę dancingową, zarówno polską, jak i zagraniczną, cena od pary to 370 złotych.

Klub Kotłownia w cenie 350 złotych od pary lub 250 złotych od osoby oferuje muzykę graną przez dj i orkiestrę oraz jedzenie i picie, które zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Klub Pretekst zaprasza chętne osoby na imprezę w cenie 135 złotych od osoby, gdzie w ofercie znajduje się oczywiście muzyka miła dla ucha, ciepłe danie, przekąski oraz open bar.

Chcesz poczuć się wyjątkowo i niezwykle komfortowo, jak w innym świecie, w takim razie klub Feniks jest idealny, wspaniałe menu, niepowtarzalny wystrój, o północy pokaz sztucznych ogni, a dla ucha i ruchu zagra dj Senior „Adamo”.

Chcesz spędzić ten wieczór zupełnie inaczej? Podoba Ci się muzyka elektroniczna, chcesz posłuchać kilku dj, klub HDS zaprasza. Zagrają dj’s Joshua, Viktor, Meness, Mroowa, Dee Monic oraz Adibar. Jednak, by spędzić w ten sposób tą noc, należy zapisać się na listę e-mailową, otrzymać potwierdzenie z klubu i odebrać imienny bilet. Zabieg ten jest zastosowany, by zachować proporcje między płciami. Klub oferuje możliwość rezerwacji loży, a w jej cenie szampan, owoce, przekąski oraz zakupienie gorących dań w barze. Cena biletu to 20 złotych od osoby lub też w dniu imprezy 40 złotych, ale wtedy również obowiązuje selekcja.

Chcesz trochę oryginalności dj Conrado zaprasza do Meksyku, zachęca nie tylko ciekawą muzyką, ale i bogatym menu oraz fajerwerkami.

Interesuje Cię bardziej światowy klimat? Klub Wal Street Bull zaprasza i zachęca muzyką od lat 80-tych do najnowszych przebojów, zagra dj Iglo z Krakowa. Cena biletu to 25 złotych od osoby, w cenie szampan, impreza ma charakter otwarty.

Club 139 zaprasza na Sylwestra i oferuje dwie sale taneczne, cena biletu to 20 złotych od osoby z kartą klubową lub 25 złotych bilet zwykły. Jest również możliwość rezerwacji loży do 10 osób w cenie 40 złotych, powyżej 10 osób 50 złotych, natomiast loże VIP zostały wyprzedane.

Alfa Club zachęca miłą atmosferą, wspaniałą muzyką serwowaną przez dj Atomixa, profesjonalną obsługą i niepowtarzalnym klimatem. Cena biletu wstępu to 25 złotych od osoby, natomiast rezerwacja loży to koszt 100 złotych, a wraz z nią butelka Absoluta, sok oraz butelka szampana – impreza ma charakter otwarty.

Klub Kasar zaprasza na Sylwestra w cenie 15 złotych od osoby, gdzie w cenie jest lampka szampana oraz muzyka formacji XTX.

Niezawodny klub Moderna, który tylko raz w roku gra tak wyjątkową muzykę, zaprasza i oferuje bilety w przedsprzedaży w cenie 15 złotych od osoby, natomiast w dniu imprezy do godziny 22.00 20 złotych, a po 22.00 25 złotych od osoby.

Ostatnim z klubów, które zapraszają, by spędzić tę wyjątkową noc właśnie u nich jest Carpe Diem, który w cenie 30 złotych od osoby oferuje szampana, drinka, przekąski oraz zimną płytę.

Jeśli jednak masz ochotę spędzić tą niepowtarzalną noc pod gwiazdami, z dobrą, choć graną z głośników muzyką, to idealnym miejscem jest dla Ciebie Tarnowski Rynek z pokazem sztucznych ogni o północy i uśmiechem na twarzy oraz dobrym samopoczuciem przez całą noc.

Ostatnią propozycją jest oferta Teatru Solskiego, dla miłośników sztuki wyższej, gdzie odbędzie się spotkanie Pt. „Muzyczne prezenty na Nowy Rok”, które będzie miało charakter koncertu sylwestrowo – noworocznego. Wystąpią międzynarodowi artyści, będzie można posłuchać arii operowych Mozarta, Pucciniego, Verdiego, walca Straussa, melodii filmowych, kolęd. Teatr oferuje również wątek teatralny „Przyjazne dusze” w reż. Edwarda Żentary. Niestety minusem dla chętnych jest to, iż bilety na to wydarzenie zostały już wyprzedane.

Tarnów zaprasza, dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.