Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tarnowski Teatr zagra razem z Orkiestrą

Tarnowski Teatr zagra razem z OrkiestrąJak co roku, w drugą niedzielę stycznia, zagra w całej Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W działania Orkiestry włącza się również Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego.

W najbliższą niedzielę, 8 stycznia, odbędzie się jubileuszowy, XX Finał WOŚP. Ta jednodniowa zbiórka publiczna gromadzi co roku blisko 120 tysięcy wolontariuszy kwestujących na zakup sprzętu na oddziały medyczne szpitali w całej Polsce. Tegoroczna kwesta zostanie przeznaczona na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

W tarnowskim teatrze również odbędzie się zbiórka do puszek. Przypomnijmy, że w tym dniu (o godz. 18) na tarnowskiej scenie zaprezentowana zostanie najnowsza inscenizacja „Makbeta” Williama Szekspira . Każdy, kto wrzuci do puszki dowolną kwotę, będzie mógł zakupić bilet na to przedstawienie za jedyne 15 zł.

Zapraszamy do tarnowskiego teatru!

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.