Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tarnowski Teatr: dodatkowe bilety na Talię

Tarnowski Teatr: dodatkowe bilety na TalięZainteresowanie tegoroczną edycją Festiwalu Komedii „Talia” spowodowało, że na większość spektakli już nie ma miejsc. Jednak złaknieni dobrej rozrywki teatromani raz po raz apelują o umożliwienie im obejrzenia jeśli nie wszystkich, to przynajmniej wybranych spektakli.

Chcąc spełnić oczekiwania entuzjastów Talii, dyrekcja Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego podjęła decyzję o udostępnieniu dodatkowej puli biletów na wybrane tytuły na miejscach dostawianych. Od piątku (30 października br.) można jeszcze się ubiegać o bilety na obie prezentacje (o godz. 17 i o godz. 20) takich sztuk jak: „Kasta la vista” (9 października), „Boeing, boeing” (11 października), „Jeszcze będzie przepięknie” (12 października) i „Mayday” (15 października).

Biuro Promocji i Organizacji Widowni będzie rozprowadzać dodatkowe bilety: w piątek (30 września) w godz. 9-17, także w sobotę (1 października) i w niedzielę (2 października) w godz. 12-16, oczywiście, w miarę posiadanych miejsc.

Informacji w tej sprawie można zasięgać pod numerami telefonów: 14 688-32-87 lub 784-976-026.

Info: Tarnowski Teatr

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.