Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tarnowski teatr będzie klimatyzowany

Tarnowski teatr będzie klimatyzowany

Urząd Miasta ogłosił przetarg na wykonanie klimatyzacji w kilku miejscach tarnowskiego teatru. W znaczny sposób poprawi ona komfort osób korzystających z obiektu. Nowa instalacja obsługiwać będzie widownię, scenę oraz jej zaplecze.

Inwestycja, realizowana w ramach zadania „Modernizacja budynku Tarnowskiego Teatru”, polegać będzie na uzupełnieniu przygotowanego wcześniej i już działającego systemu wentylacyjnego o elementy związane bezpośrednio ze schładzaniem powietrza pobieranego z zewnątrz. Przetarg na przeprojektowanie i wykonanie instalacji został już ogłoszony. Zakończenie prac przewidziano na koniec wakacji.

Przypomnijmy, że do tej pory wartość całej inwestycji związanej z przebudową tarnowskiego teatru wyniosła 15 mln złotych, w tym dotacja z MRPO - Działanie 3.3 Instytucje kultury Schemat A Rozwój infrastruktury kulturalnej – blisko 8 mln. zł., koszty kwalifikowane – 75%.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.