Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tarnowscy studenci MWSE na praktykach w Grecji

Grecja27 studentów wyjedzie w tym roku na organizowane przez Uczelnię praktyki zawodowe w Grecji.

Dnia 25 stycznia 2011 r. odbyło się spotkanie informacyjne, w trakcie którego przybliżono studentom zasady wyjazdu na praktyki zagraniczne, warunki, jakie należy spełnić, aby skorzystać z tej formy realizacji obowiązkowych praktyk, a także korzyści z nich wynikające. Kolejnym etapem rekrutacji były rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzone 08 lutego 2011 roku. Rozmowy prowadzone były w języku angielskim, co pozwoliło sprawdzić poziom znajomości tego języka u studentów ubiegających się o wyjazd. W rezultacie zakwalifikowano 27 osób, głównie studentów drugiego roku kierunku Turystyka i rekreacja, uczących się zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym.

Dla części studentów praktyki rozpoczną się już w maju i trwać będą do końca lipca, pozostali wyjadą na okres 6 miesięcy. Miejscem praktyk będą greckie wyspy: Kreta, Zakinthos, Corfu.

Praktyki realizowane są w ramach Programu Erasmus. Od 10 lat studenci MWSE korzystają z wyjazdów dofinansowywanych ze środków unijnych. Praktyki realizowane były dotychczas w Portugalii, Danii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Czechach.

W najbliższym czasie planowana jest ponadto wizyta przygotowawcza na Malcie, mająca na celu rozszerzenie w przyszłym roku akademickim 2011/2012 oferty praktyk dla studentów.

Źródło: MWSE w Tarnowie

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.