Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tarnowianin ponownie testuje bolid wyścigowy

Tarnowianin ponownie testuje bolid wyścigowyJeden z najmłodszych kierowców testowych serii wycigowej Radical, wyjechał z ekipą Radical Motorsport Polska na zagraniczne treningi. Krzysztof Kłusak, wychowanek tarnowskiej sekcji kartingowej działającej przy torze SPEED RACE Tarnów, w dniach 27-28 sierpnia pojawi się z ekipą Radicala na czeskim Autodromie w Brnie i na węgierskim torze F1 Hungaroring.

Młody kierowca kartingowy z Tarnowa będzie zdobywał cenne doświadczenie wyścigowe, ucząc się od starszych kolegów, a także będzie poznawał geometrię tych trudnych technicznie torów.

Automotodrom Brno z jego ciągłymi zmianami wysokości i zamaszystymi zakrętami, jak również szybką serią na prawo i lewo jest idealnie przystosowany dla samochodów Radical. Natomiast tor F1 Hungaroring, to jeden z najlepszych torów w Europie Środkowej i Wschodniej. Oficjalny trening poprowadzi instruktor Andrea Fausti, który będzie jak zwykle obecny i pomocny, aby każdy mógł poczuć się komfortowo w Radicalu i znalazł właściwą linię jazdy.

Podczas powrotu teamu Radical Motorsport Polska do kraju, cała ekipa Radicala zatrzyma się w Tarnowie i zaprezentuje bolid wyścigowy SR3RS. Prezentacja tego typu samochodu będzie dużą atrakcją dla fanów motoryzacji i sportów motorowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motorsportu 29 sierpnia 2013 roku tj. czwartek w godz. od 12.00 do 14.30 na tor Speed Race Tarnów, ul. Kochanowskiego 30 - teren zakładów mechanicznych, gdzie będzie można podziwiać ten niezwykly bolid wyścigowy.

Krótka specyfikacja techniczna
Czterocylindrowy silnik DOHC Powertec o pojemności 1340 cm3 o mocy 210 KM
Przyspieszenie - 0-100 km/h - 3.0 sek
Prędkośc Maksymalna (km/h) - 255
Maks. Moment Obrotowy(Nm) przy 10,500 rpm - 176

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.