Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tarnowianie w finale Mistrzostw Polski i Pucharu Polski

Tarnowianie w finale Mistrzostw Polski i Pucharu PolskiSezon 2013 dobiega końca. Już 8 listopada Jachranka koło Warszawy gościć będzie czołówkę zawodników turystyki motorowej w Polsce. W tym właśnie dniu rozpocznie się Rajd Samochodowy „Światowid” organizowany przez Automobilklub Polski, w ramach  którego rozegrane zostaną finałowe rundy Turystyczno – Nawigacyjnych Mistrzostw Polski i Turystycznego Pucharu Polski oraz Nawigacyjnego Pucharu Polski. W gronie najlepszych w Polsce załóg będzie liczna ekipa reprezentująca miasto Tarnów - czyli reprezentanci: Tarnowskiego Towarzystwa Sportowo-Kulturalne K-Team Tarnów.

Cezary Banaszyński - Monika Jaworska – VW Polo TNMP i NPP
Rafał Kiwior - Karolina Mochylska – Subaru Impreza TNMP i TPP
Andrzej Ziembowski - Adam Bąk – VW Golf III TNMP i TPP
Kamil Turek - Jarosław Wawrzkiewicz – VW Golf Plus TNMP
Bartłomiej Pabjan - Patrycja Hoszwa - Opel Omega TNMP
Maciej Glagluś - Alicja Glagluś - TPP
Agnieszka Wawrzkiewicz - Jarosław Wawrzkiewicz  – VW Golf Plus TPP
 
Tarnowski Team to Mistrz Polski w klasyfikacji klubowej z roku ubiegłego. Już w sobotę będzie wszystko wiadomo z jakimi sukcesami zakończymy sezon 2013, o czym z przyjemnością damy znać. A tym czasem trzymajcie za nas kciuki nasi przyjaciele…

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.