Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tarnowianie polubili Kino Plenerowe, będzie kontynuacja

Tarnowianie polubili Kino Plenerowe, będzie kontynuacja (fot. Jeremiasz Filip)Centrum rozrywkowo – kulturalne miasta przeniosło się na chwilę do Parku Sanguszków. Wszystko to za sprawą Kina Plenerowego, które zostało zorganizowane przez Projekt Tarnów.

Była to propozycja na ciekawe spędzenie wolnego czasu, niecodzienną randkę czy też miły wieczór w rodzinnym gronie. Jak szacują organizatorzy na wieczorze kinowym pojawiło się około 600 widzów. Uliczki wiodące do dawnej siedziby książąt Sanguszków zapełniły się samochodami z Tarnowa i ościennych miejscowości. Zgromadziliśmy widzów w każdym wieku – komentują organizatorzy. Śmiało można twierdzić, że taki pomysł spodobał się mieszkańcom Tarnowa.

W czym upatrywać przyczyn sukcesu tej imprezy? Z pewnością w doborze repertuaru, nietypowej lokalizacji oraz braku komercji, gdyż stowarzyszenie nie jest organizacją nastawioną na zysk i wstęp był wolny.

Projekt Tarnów już dziś zapowiada kontynuację przedsięwzięcia podczas kolejnych wakacji, właśnie w Parku Sanguszków, który jest miejscem idealnym do organizowania tego typu przedsięwzięć.
- Bardzo cieszymy się ze znakomitej frekwencji – to znak, że inicjatywa trafiła w dużą niszę. Chcielibyśmy, aby w przyszłym roku kino plenerowe odbywało się dwa razy w miesiącu. Z pewnością dobór repertuaru skonsultujemy z mieszkańcami - mówi Karolina Mochylska z Projektu Tarnów, organizatorka imprezy.

Przedsięwzięcie zostało wsparte przez: Urząd Miasta Tarnowa, Wyższą Szkołę Biznesu w Tarnowie, I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie oraz Akcent Studio, Sklep Rowerowy Piotr Przydział i Bila Klub.

Tarnowianie polubili Kino Plenerowe, będzie kontynuacja (fot. Jeremiasz Filip)

 

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.