Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tarnowianie na Mistrzowstwach Polski Kung Fu

Tarnowianie na Mistrzowstwach Polski Kung FuPodczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kung Fu, które rozegrano 24-26 maja 2013 w Warszawie zawodnicy Tarnowskiej Szkoły Kung Fu podopieczni trenera Roberta Maślanki zdobyli w sumie 18 medali.7 złotych, 5 srebrnych i 6 brązowych. Bardzo dobrze zaprezentowali się debiutanci Jakub Stasik startujący w kat do 12 lat przywiózł srebrny medal, Paweł Drygaś startujący w walkach do 18 lat kat do 75 kg złoty medal.

Jak zawsze znakomicie spisał się Patryk Zaucha startując w pięciu konkurencjach przywiózł dwa złote dwa srebrne  i brązowy medal oraz tytuł najlepszego  juniora Mistrzostw. Wyśmienity start zaliczyła Wiktoria Hudyka startując w czterech konkurencjach do 12 lat wszystkie wygrała. Pozostali zawodnicy Tomasz Bilut trzy brązy, Julia Augustyn srebro i brąz, Katarzyna Migdał dwa brązy.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.