Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tarnów zaprosił inwestorów – zakończyło się IV Forum Inwestycyjne

Tarnów zaprosił inwestorów – zakończyło się IV Forum Inwestycyjne

Miasto ma kompleksową ofertę dla inwestorów. Została ona zaprezentowana podczas Forum Inwestycyjnego Forum Ekonomicznego. To ponad 100 ha działek na terenie Zakładów Mechanicznych. „Tarnowska” oferta spotkała się z dobrym odzewem, liczymy, że jednym z wymiernych efektów tego biznesowego wydarzenia będzie zagospodarowanie miejsca, o którym mowa.

Potencjalnych przyszłych pracodawców nie brakuje, prowadzone są rozmowy z firmami ze Stanów Zjednoczonych, Korei, jak i Europy Zachodniej. To branże m.in. motoryzacyjna, mechaniczna i przetwórstwo plastiku.

Co więcej, w niedługim czasie w ramach projektu „Rozbudowa Strefy Aktywności Gospodarczej w Tarnowie – Etap I”, współfinansowanego blisko osiemnastoma milionami złotych ze środków europejskich, tereny te zostaną uzbrojone, zostanie również wybudowana dodatkowa droga dojazdowa od ul. Mościckiego.

Ofertę dla inwestorów podczas IV Forum Inwestycyjnego zaprezentował Tarnowski Klaster Przemysłowy.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.