Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tarnów w rosyjskiej prasie!

Tarnów w rosyjskiej prasie!Są pierwsze efekty lipcowej wizyty rosyjskich dziennikarzy w Tarnowie. W tygodniku „Turystyka i rekreacja” (numer 37 z 24 września) pojawił się artykuł o Tarnowie jako najcieplejszym mieście w Polsce. Oprócz artykułu promującego miasto również mnóstwo porad praktycznych, w tym o dotarciu do Tarnowa poprzez najnowsze połączenie lotnicze między Krakowem a Moskwą realizowane przez Aeroflot - rosyjskiego, narodowego przewoźnika.

Autorzy wykorzystali zdjęcia jakie podczas pobytu w Tarnowie otrzymali z Tarnowskiego Centrum Informacji. Warto odnotować, iż Tarnów pojawił się obok Szanghaju, Barcelony, Paryża w ramach cyklu „Miasto i jego mieszkańcy” a artykuł o „Polskim Biegunie Ciepła” był najdłuższym w tymże wydaniu.

Fotografie z TCI zostały wykorzystane również w numerze 33 z 27 sierpnia, kiedy to opisywane było Zalipie.

Imprezę w Małopolsce koordynowała Małopolska Organizacja Turystyczna. Gospodarzem tarnowskiej części wizyty był Marcin Pałach, dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji.

"Turystyka i rekreacja” („Туризм и отдых”) to kolorowy, najpopularniejszy tygodnik turystyczny w Rosji o nakładzie 90 tys. egz. ukazujący się od 1995 roku. Wydawcą jest „Business World”, który wydaje inne, poczytne tytuły w Rosji. Wydawnictwo współpracuje z ponad 200 rosyjskimi agencjami reklamowymi.

Wersje elektroniczne wydań:
TARNÓW: http://pressa-online.com/IssueF.aspx?n=60674
ZALIPIE: http://pressa-online.com/IssueF.aspx?n=57781

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.