Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tarnów ma najpiękniejszy rynek w Małopolsce!

Tarnów ma najpiękniejszy rynek w Małopolsce!Zakończyła się zabawa – plebiscyt na najpiękniejszy rynek w Małopolsce! O tytuł najpiękniejszego rynku w naszym województwie walczyło od 3 października 29 miast. Najwięcej głosów – 27246 otrzymał TARNÓW, wyprzedzając Stary Sącz (21456) oraz Niepołomice (11076). Organizatorem zabawy był portal NaszeMiasto.pl a akcję wspierał Urząd Miasta Tarnowa oraz Tarnowskie Centrum Informacji.

Po raz kolejny w tym roku, tarnowianie pokazali, że kochają swoje miasto a turyści że miasto się podoba. W tym roku Tarnów, w kilku internetowych zabawach znajdował się w gronie laureatów: w plebiscycie na wizytówkę Google Street View (w październiku Tarnów był fotografowany „trójkołowcem” Google), a w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski w gronie laureatów znalazły się Mościce (jako dzielnica ogród Tarnowa), restauracja Tatrzańska oraz „kosmiczna” fontanna.

Więcej o wynikach w plebiscycie na: http://tarnow.naszemiasto.pl/artykul/1163057,wyniki-glosowania-plebiscytu-wybierz-najpiekniejszy-rynek,id,t.html#b0184b2db40fcde0,1,3,3

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.