Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tarnów już wkrótce na planszach MONOPOLY!

Monopoly

Dokładnie o 24-ej zakończyło się głosowanie w plebiscycie na miasta, które wejdą w skład polskiej edycji MONOPOLY. Wśród wygranych znalazł się również Polski Biegun Ciepła.

Głosowanie, trwające równy miesiąc, od 20 lutego do 20 marca, zostało podzielone na dwie grupy: miasta główne oraz pozostałe, walczące o "dziką kartę". W pierwszej kategorii walczyło 60 miast, spośród których wyłoniono 20, w drugiej zaś zmagała się (teoretycznie) nieograniczona liczba kandydatów która przyniosła 2 laureatów.
Tarnów zdołał uzyskać aż 3,44% wszystkich oddanych głosów, co pozwoliło mu zająć wysoką, 9 lokatę, tuż za Piotrkowem Trybunalskim, a przed między innym Bydgoszczą czy Warszawą (20 lokata, ostatnia premiowana!). Szczęśliwymi posiadaczami "dzikiej karty" okazali być się mieszkańcy Bełchatowa oraz... Świętochłowic.

Wysoka pozycja Tarnowa może świadczyć o niezwykłej mobilizacji mieszkańców naszego miasta. Stało się to przy wymiernej pomocy portali społecznościowych, lokalnych mediów, forów (Agora, TFI) i firm, dzięki którym akcja promocyjna była zakrojona na szeroką skalę.
Swoje pięć groszy dołożyło również Tarnowskie Centrum Kultury, Wydział Kultury Tarnów, Tarnowskie Centrum Informacji oraz Urząd Miasta, które zachęcały do wspierania swojego miasta. Nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się z sukcesu oraz oczekiwać premiery pierwszej polskiej edycji gry MONOPOLY.

Więcej informacji o poszczególnych wynikach na stronie: www.monopoly.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.