Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Tani Gaz LPG w miejskiej stacji paliw Mpetrol

Tani Gaz LPG w miejskiej stacji paliw Mpetrol

Od dzisiaj (18.05) Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji uruchomiło nowy punkt przy ul. Lwowskiej, gdzie można zaopatrywać się w gaz LPG. To poszerzenie dotychczasowej oferty Mpetrol.
 

Nowy punkt tankowania gazu znajduje się na zajezdni przy ulicy Lwowskiej i korzystać z niego mogą wszyscy zainteresowani kupnem gazu po korzystnej cenie. Dodatkowo, specjalną ofertę cenową przygotowano dla tarnowskich taksówkarzy.

Dodajmy, że stacje paliw przy Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji otworzono w listopadzie 2009 roku, a jej uruchomienie spowodowało spadek cen paliwa w mieście. Koszt nowej instalacji to 60 tys. zł.

Stacja paliw Mpetrol przy ul. Okrężnej oraz nowy punkt przy ul. Lwowskiej czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 - 21.00, a w sobotę i niedzielę w godzinach od 7.00 - 15.00.

Tani Gaz LPG w miejskiej stacji paliw Mpetrol

Źródło: tarnow.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.