Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Szansa na nowy plac zabaw w Tarnowie

Szansa na nowy plac zabaw w Tarnowie

Z okazji setnych urodzin firma NIVEA postanowiła ufundować 100 placów zabaw dla dzieci na terenie całej Polski i rozdysponować je w drodze konkursu internetowego. O urządzenie placu mogą się starać wszystkie gminy i spółdzielnie mieszkaniowe. Zwycięskie lokalizacje zostaną wyłonione w 4 turach w drodze głosowania internautów, trwającego od 6 czerwca do 31 października 2011 r. Organizator zapewnia, że wszystkie urządzenia placu zabaw posiadają certyfikaty zgodności z obowiązującymi przepisami prawa i będą bezpieczna dla użytkowników. W skład placu wchodzą m.in. 2 wieloelementowe zestawy zabawowe, 1 element sprawnościowy, 2 huśtawki, 2 bujaki sprężynowe, karuzela czy piaskownica.

Do konkursu zgłosiła się także Gmina Miasta Tarnowa, proponując lokalizację placu zabaw na terenach rekreacyjnych przy ul. Głowackiego. Wszyscy mieszkańcy i sympatycy naszego miasta mogą oddawać głosy na plac zabaw w Tarnowie – w ciągu 24 godzin można oddać 1 głos. Im więcej głosów otrzyma nasza lokalizacja, tym większa szansa, że NIVEA zbuduje plac zabaw właśnie w Tarnowie.

Aby oddać głos należy:

  1. Zalogować się na stronie http://www.100latnivea.pl/glosowanie (za pierwszym razem należy się zarejestrować).
  2. Wybrać plac zabaw: Tarnów ul Głowackiego 6
  3. Oddać głos – 1 raz na 24 godziny.

Zachęcamy do głosowania!

info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.