Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Szalone Nożyczki w Tarnowskim Teatrze

Szalone Nożyczki w Tarnowskim TeatrzeScena impresaryjna Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego zaprasza w lutym na słynną komedię angielską Paula Pörtnera, „Szalone nożyczki”.
 
Akcja tej współczesnej sztuki dzieje się w salonie fryzjerskim, gdzie zostaje zamordowana znana pianistka. Nie fabuła jednak jest główną atrakcją przedstawienia, lecz pomysł, aby o przebiegu zdarzeń decydowała… widownia. To prawdziwy teatr interaktywny – od decyzji publiczności i jej zachowania zależy rozwój sytuacji i zakończenie przedstawienia. „Szalone nożyczki” w 1997 wpisano do światowej księgi rekordów Guinnesa jako najdłużej bez przerwy graną sztukę (nie będącą musicalem) na scenach amerykańskich.

Tarnowska publiczność będzie mogła zapoznać się z inscenizacją rzeszowskiego Teatru im. Wandy Siemaszkowej. Reżyserem sztuki jest Marcin Sławiński, autorem scenografii Wojciech Stefaniak, a wystąpią: Kornel Pieńko, Beata Zarembianka, Anna Demczuk, Aleksander Janiszewski, Grzegorz Pawłowski oraz Marek Kępiński.
 
„Szalone nożyczki” będzie można obejrzeć na tarnowskiej scenie 11 lutego 2012 (sobota) o godz. 17 i 20. Bilety na przedstawienie zakupione do końca stycznia kosztują 35 zł, zaś w lutym – 45 zł.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688-32-87 lub tel. kom. 784-976-026.

Szalone Nożyczki  Szalone Nożyczki

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.