Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Sukces tarnowskich Cheerleaderek na Mistrzostwach Europy

Sukces tarnowskich Cheerleaderek na Mistrzostwach EuropyW dniach 29,30 czerwca 2013 roku we włoskim Rimini odbyły się Mistrzostwa Europy Cheerleaders. Miejscem rozgrywania zawodów stał się PALACOCONGRESSI a organizatorem była Włoska Federacja Akrobatyki, Cheerleadingu i Tańca (FICAD). Z 10 krajów europy przyjechało około 130 grup rywalizujących w róznych dywizjach i kategoriach wiekowych. Polskę reprezentowało 14 grup z różnych miast Polski. Nie zabrakło dziewcząt z Tarnowa.

Już trzeci raz z kolei z europejskich mistrzostw tancerki ze STUDIA TAŃCA HONORATA wróciły z medalem. Tym razem zespół Power Girls  zdobył brązowy medal w dywizji cheerdance w kategorii junior. Ich młodsze koleżanki z zespołu Blask zajęły 4 miejsce. Cała polska reprezentacja wyglądała imponująco ubrana w biało-czerwone kostiumy oraz z flagami narodowymi. Nie zabrakło również chorągiewek z herbem Tarnowa.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.