Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Sukces największego w historii Tarnowa koncertu – legendarnej grupy Scorpions

Sukces największego w historii Tarnowa koncertu – legendarnej grupy ScorpionsPonad 14 tysięcy ludzi na Stadionie Miejskim w Tarnowie – Mościcach, goście w różnym wieku z Tarnowa, Krakowa, Warszawy, Wrocławia w nawet z dalekiego Pomorza, w tym np. z Helu. Moc atrakcji dla widzów, olbrzymia scena, wielka moc dźwięku i obrazu, znakomici muzycy. Tak w ogromnym skrócie opisać można piątkowy koncert zespołu Scorpions, który otworzył tegoroczne święto miasta – Zdaerzenia. Jako suport wystąpił zespół Kobranocka. Publiczność reagowała znakomicie.

Przeżycie niezwykłe, świetnie zagrane dźwięki, które czuło się całym sobą – mówi prezydent Ryszard Ścigała, który tuż przed koncertem spotkał się z członkami zespołu. Jako muzykujący szef tarnowskiego samorządu otrzymał od nich nawet pamiątkowy prezent – elektryczną gitarę.

Przypomnijmy, Scorpionsi wystąpili na jednej z największych scen jakie stawiane są podczas koncertów w Polsce. Zabudowa frontowa sceny miała aż 35,98 metrów długości. Głębokość sceny to 20 metrów. Dach sceny zamontowany został na wysokości 15 metrów. Na scenie znajdowały się również trzy ekrany. Łącznie miały powierzchnie 13x8 metrów.

Dodajmy, że nad bezpieczeństwem gości i utrzymaniem zasad ruchu komunikacyjnego w pobliżu Stadionu czuwały wszystkie służby miejskie – Policja, Straż Miejska i Straż Pożarna a także służby medyczne i ochrona.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.