Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Studencki Nobel 2011

Studencki Nobel 2011Studentka studiów II stopnia Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej Beata Wróbel znalazła się wśród osób wyróżnionych w regionalnym etapie konkursu Studencki Nobel 2011.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na poziomie regionalnym miało miejsce 23 maja 2011 roku w Auli Głównej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W trakcie obrad komisji konkursowej składającej się z rektorów, pracowników naukowych oraz patronów honorowych, został wyłoniony najlepszy student województw: małopolskiego i podkarpackiego.

Głównym celem Konkursu, organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, jest wypromowanie oraz nagrodzenie najzdolniejszych studentów z całej Polski. W 2011 roku najlepszym studentem w Konkursie Studencki Nobel w Małopolsce został student z Akademii Medycznej w Krakowie.

Pani Beata Wróbel studentka studiów II stopnia Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie znalazła się wśród wyróżnionych w Studenckim Noblu 2011 na poziomie regionalnym, natomiast studentka Anna Tarnawska na poziomie uczelnianym. Wyróżnione studentki odebrały dyplom i gratulacje od rektora i dziekana MWSE.

W Konkursie nagradzani byli najlepsi studenci w 10 kategoriach: nauki przyrodnicze, nauki inżynieryjne i techniczne, nauki medyczne i nauki o zdrowiu, nauki społeczne, nauki ekonomiczne, nauki humanistyczne, nauki rolnicze, sztuka, sport, języki obce (Krajowi Laureaci Branżowi).
Uczestnicy konkursu byli oceniani pod względem: wyników ze studiów, aktywności naukowej i społecznej, udziału w konferencjach, sympozjach, publikacji naukowych, referatów, znajomości języków obcych, odbytych praktyk, staży, pracy.

Gratulujemy wyróżnionym studentkom i zachęcamy innych do aktywności i udziału w tego typu konkursach.

źródło: MWSE

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.