Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Studenci na scenie Solskiego

Studenci na scenie SolskiegoPrzez trzy czerwcowe wieczory tarnowską scenę opanują studenci najpopularniejszych polskich szkół teatralnych. Prezentacja ich spektakli dyplomowych odbędzie się w dniach od 21 do 23 czerwca w ramach projektu: Tarnów stolicą komedii – Kampus.

Podczas drugiego wydarzenia w ramach realizowanego projektu „Tarnów stolicą komedii” na Dużej Scenie teatru odbędzie się przegląd spektakli komediowych grupy studenckich z ośrodków akademickich w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Spektakle dyplomowe mają bogatą i ważną tradycję. Sprawdzają predyspozycje i profesjonalne przygotowanie studentów ostatniego roku wydziału aktorskiego, ale też mają im przynieść szczęście na zawodową przyszłość. – W ciągu trzech dni pragniemy pokazać tarnowianom spektakle komediowe w wykonaniu studentów ostatnich lat studiów aktorskich. Na wydarzenie zapraszamy szczególnie tarnowskich studentów z myślą o których została ustalona cena biletów – zaprasza Krzysztof Bogusz kierownik promocji.


PROGRAM:
„Piosennik” ( 21-06-2013 • piątek • 19:00)
To podróż do krainy piosenki literackiej w aktorskiej interpretacji. W programie utwory z repertuaru Jacka Kleyffa, Mirosława Czyżykiewicza, Elżbiety Adamiak, Andrzeja Poniedzielskiego, Wolnej Grupy Bukowina, Grzegorza Tomczaka.
Spektakl to dyplom studentów IV roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie przygotowany pod kierunkiem Andrzeja Poniedzielskiego.

„Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku” (22-06-2013 • sobota • 19:00)
"Jest to najbardziej ponura rzecz jaką napisałam i chyba najpoważniejsza, niezależnie od tego, że jest całkiem śmieszna. Jest o dwojgu młodych ludzi, którzy wpychają się kierowcom do samochodów, twierdząc że są bardzo biednymi Rumunami mówiącymi po polsku. Pierwsza część tekstu to ich amok i maligna, druga to nagłe przebudzenie gdzieś w środku Polski, nagła samotność, obcość i rozpoczynająca się między nimi psychiczna walka na śmierć i życie.” – mówiła Dorota Masłowska dla „Didaskaliów".

Przedstawienie wyreżyserowała Małgorzata Bogajewska we współpracy ze studentami łódzkiej szkoły filmówki.

„Love&information” (23-06-2013 • niedziela • 19:00)
Love & Information to spektakl o współczesnym świecie zdominowanym przez otaczający nas zewsząd natłok informacji. Spektakl Moniki Szczępki to widowisko okraszone groteską i pastiszem. Składa się z pięćdziesięciu sześciu scen, w których ponad sto postaci stara się zrobić użytek z posiadanych informacji. Czy świat w którym informacja staje się walutą jest w stanie poddać się autoanalizie? Czy informacje, które z niej wynikną są w stanie cokolwiek zmienić? A informacje o tym, że nie są w stanie nic zmienić, są w stanie coś zmienić?
Spektakl dla widzów dorosłych

Dodatkowe informacje na temat festiwalu „KAMPUS” można uzyskać w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688 32 87, tel. kom. 784 976 026, e-mail: promocja@teatr.tarnow.pl.

Bilety na spektakle można zakupić w promocyjnej cenie 15 zł.

Projekt Tarnów Stolicą Komedii - Kampus współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Mecenasem projektu jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo.

Szczegółowy program www.teatr.tarnow.pl.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.