Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Stopem na Mickiewicza 4

Stopem na Mickiewicza 4 Agata, Dorota, Maciek i Stefan łapali rankiem okazję,  by podjechać do teatru. Autostopowicze czekali przy wjeździe do Tarnowa od strony Kielc z dużym napisem na kartonie „Teatr, Mickiewicza 4”. Zatrzymujący się kierowcy otrzymywali niespodziankę: bezpłatne wejściówki na spektakle w tarnowskim teatrze.

Najsympatyczniejsza była pani, która zatrzymała się jadąc autem z dwójką dzieci. Przepraszała, że chyba wszystkich nas nie zabierze bo miejsce zajmują foteliki – mówią uczestnicy akcji. Druga grupa autostopowiczów czekała od strony wjazdu z Krakowa. Karolina, Joanna, Włodek i Krzysiek podkreślała, że sporo z zatrzymujących się aut była prowadzona przez znajomych śpieszących się rankiem do pracy do Tarnowa.

Akcja ma na celu przypominać tarnowianom, że profesjonalne sceny teatralne Teatru im. L. Solskiego znajduje się przy ul. Mickiewicza 4.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.