Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Start akcji "Nie bądź obojętny - daj szansę pieszemu" w Gemini

GeminiW niedzielę 22 marca w Gemini Park Tarnów, odbędzie się inauguracja kampanii tarnowskiej policji „Nie bądź obojętny – daj szansę pieszemu”, której celem jest poprawienie bezpieczeństwa na drogach regionu. Wydarzenie rozpocznie się w strefie restauracyjnej o godz. 14:00.

Kampania ma za zadanie uświadomić wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, że skutki ich nieodpowiedzialnych zachowań, mogą mieć tragiczne konsekwencje. Podczas wydarzenia, mundurowi będą apelować o przestrzeganie przepisów dotyczących ruchu pieszych oraz wyposażenie się w odblaski zwłaszcza, kiedy poruszamy się po zmroku.

- Bezpieczeństwo na drodze zależy głównie od jej użytkowników, dlatego w trosce o ich bezpieczeństwo, w tym przede wszystkim osób pieszych, serdecznie zachęcamy do udziału w naszym niedzielnym wydarzeniu. – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Rozdawać będziemy również odblaski, aby propagować i zachęcać do noszenia ich z własnej woli oraz przypomnieć, że poprawia to bezpieczeństwo każdemu pieszemu, rowerzyście czy motocykliście – dodaje.

Akcja kładzie duży nacisk na edukację i profilaktykę oraz jest skierowana do uczestników ruchu drogowego w każdym wieku. W niedzielne popołudnie odbędą się gry, zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci, pokazy ratownictwa medycznego i udzielania pierwszej pomocy, a także odblaskowa akcja oraz pokazy policyjnego sprzętu i radiowozów.

Będzie to także okazja do wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego na logo akcji, w którym udział wzięła młodzież z Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie.
Akcja potrwa w godz. 14:00 – 18:00.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.