Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Stand-Up vol.9 - Kawiarnia Kabaret

Stand-Up vol.9 - Kawiarnia KabaretWieczory Stand-Up w kawiarni Kabaret już na dobre zagościły w tym miejcu, idealnie wpisując się w charakter jak i nazwę lokalu. Tym razem podczas 9 edycji "Stand-Up w Kabarecie" wystąpią trzej świetni standupperzy - Karol Kopiec, Wojtek Fiedorczuk i Antoni Syrek-Dąbrowski.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 27 września w Kawiarni Kabaret (Rynek 7).

Bilety w cenie 25 zł.
Początek godz. 19:00, jednak prosimy o wcześniejszcze przybycie na godz. 18:30.

 

KAROL KOPIEC
Na scenie od 2008 roku. Współorganizotor pierwszych w warszawie cyklicznych imprez Stand- up’owych. Wystąpił w obu sezonach :Comedy Central prezentuje:Stand-up!” oraz w programach na antenie TVP2 takich jak: „Dzięki Bogu już Weekend” i „Tylko dla Dorosłych”. Występował praktycznie na wszystkich festiwalach komediowych w Polsce (od kabaretowych przez improwizacyjne aż postand-up’owe. Ceniony zarówno w środowisku stand-up’reów jak i kabaretowym.

Jeden z występujących na Wielkiej Gali Stand-up’u, która odbyła się w październiku 2013, na której 7 występujących (m.in. AbelardGiza, Kacper Ruciński, AntoniSyrek-Dąbrowski) wystąpiło dla prawie 4000 widzów podczas sześciu występów. Karol jest również aktywnym występującym i ćwiczącym w Teatrze Improwizowanym Hoffesinka, którego jest współzałożycielem. Szkolił się u najlepszych polskich i zagranicznych trenerów improwizacji.


WOJTEK FIEDORCZUK
Jak na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza.

Nie ma ulubionego Stand-uppera z za granicy. Natychają go Tuwim, Słonimski, Starsi Panowie, Młynarski. Cieszy go, gdy ktoś podczas jego występu rozumie o co mu chodzi. Dziękuje za chęć dowiedzenia się kim jest i zaprasza teraz w inne miejsce, bo psem poszczuje.


ANTONI SYREK-DĄBROWSKI
Komik wysokiego ryzyka. Wyrazisty i bezkompromisowy. Nie boi się przekraczania granic poprawności. Dla żartu jest w stanie zrobić wszystko. Występy dla ludzi o mocnych nerwach. Działa na scenie Stand-upowej od 2010 roku. Cechuje go ostry i bezkompromisowy styl sceniczny, który zapewnił mu udział w HBO Stand- up Comedy Club oraz Comedy Central prezentuje: Stand-up!.

Występował również za granicą w programie Stand-up Express- kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej. Występował na scenach całego kraju w towarzystwie tak znanych przedstawicieli Show- biznesu jak Hubert Urbański, Szymon Majewski, Abelard Giza,czy Tymon Tymański i cieszy się znaczną rzeszą fanów w Polsce.

Od lat szkoli się w komedii w nurcie chicagowskiej szkoły improwizacji komediowej Teatru Oi (znanego również jako ImrpovOlimpic). Komik i współzałożyciel grupy Stand-up Polska oraz improwizator w teatrze improwizowanym Hofesinka.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.