Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Stand Up Tremiszewskiego z kabaretu Limo w Piwnicach TCK (WYSTĘP ODWOŁANY)

Wojciech Tremiszewski (kabaret Limo) fot. Małgorzata Różalska27 marca o godz. 19:00 zapraszamy do Piwnic TCK na stand up Wojciecha Tremiszewskiego, trójmiejskiego aktora i reżysera związanego z niegdysiejszym Teatrem Wybrzeżak oraz teraźniejszymi Kabaretem Limo oraz teatrem improwizacji W Gorącej Wodzie Kompani.

Poza sceną wciela się również w postać Warrena, przyjaciela rodziny Owensów w emitowanym przez telewizję Polsat kabaretowym serialu improwizowanym Spadkobiercy.

WYSTĘP ODWOŁANY. Zwrotu biletów można dokonywać w Biurze Obsługi TCK  - Rynek 5.

Humorystyczny monodram "ADAMA MICKIEWICZA LIRYCZNA PRÓBA ODNALEZIENIA SIĘ W BRANŻY ROZRYWKOWEJ" w wykonaniu Wojciecha Tremiszewskiego jest jego najnowszym autorskim programem. Roku Pańskiego 2011-go wielki nasz Adam Mickiewicz zstępuje na padół w ciele nowym. Czy powodem poetycka ambicja, czy nuda panująca w niebiesiech, a może ponowny zew mesjanistyczny i troska o Polaków u początków XXI wieku - sam On nie jest pewny.

Pewnym natomiast, że znalazł menadżera i próbuje wgryźć się ze swoją wrażliwością i natchnieniem w nowoczesną rozrywkę. Może poprowadzi tokszoł, może zagra w reklamie, może w serialu, może uczyni wielkie, świetliste szoł we współpracy z klejnotem muzyki narodowej Rubikiem i niekwestionowanymi gwiazdami Jukendensa...

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.