Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Stand-Up, czyli kabaret w Kabarecie

Stand-Up, czyli kabaret w KabarecieW środę 30 października po raz pierwszy w kawiarni KABARET, kabaretowy występ na żywo! Zagoszczą artyści z Białegostoku Piotr "Mozart" Mocarski i Krzysztof Szubzda.
 

Godz. 20:00
Wstęp: wolny

Rezerwacja stolików pod numerem 14 656 41 21 lub u barmana.
 

 

Więcej o artystach:
Piotr "Mozart" Mocarski – artysta kabaretowy, zadebiutował na scenie w październiku 1999 w Kabarecie Widelec.

Po kilku latach postanowił założyć własną formację. Najpierw powstał Kabaret PE PE, a kilka lat później można było oglądać go jako solistę pod nazwą Kabaret Pietromozi. Jako Pietromozi wygrał Ogólnopolski Festiwal Kabaretowy w Gdańsku Wyjście z Cienia .Z większym doświadczeniem scenicznym powrócił do Kabaretu Widelec i z nimi w 2008 roku wygrał krakowską PaKĘ.

W listopadzie 2008, oprócz grania w Widelcu, powrócił na scenę również jako solista - Kabaret Mocarski. Od sierpnia 2009 nie występuje w Kabarecie Widelec. Założył Kabaret Znane Ryje, z którym zdobył wiele nagród w tym indywidualne za kreację sceniczną. W październiku 2010 roku zagrał rolę Rocha w filmie Wataha. Obecnie ( uprawia ) gra z ogromnym powodzeniem STAND-UP !!!

Krzysztof Szubzda (ur. 1975 w Białymstoku) – polski aktor kabaretowy, satyryk, konferansjer, prawnik, pisarz, dziennikarz.

Rozpoczynał w białostockim Kabarecie Widelec w 1995 roku. Występował w Kabarecie Hrabi w latach 2002–2003. Laureat 2. miejsca Turnieju Łgarzy w Bogatyni w 2001. Od listopada 2006współtworzy audycję radiową "Satyrday".

Jest jednym z pionierów polskiej audiodeskrypcji, którą zajmuje się od 2006. Pierwszym audiodeskrybowanym przez niego filmem byli Statyści, pełnometrażowy film fabularny wyświetlany dla niewidomych w kinie Pokój w Białymstoku.
Obecnie głównie zajmuje się Stand-upem.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.