Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Stand Up Comedy - bez cenzury - Piwnice TCK [25.01]

Stand Up ComedyStand up po raz pierwszy w Tarnowie! Solowe słowne potyczki z publicznością z udziałem Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej, Kacpra Rucińskiego.

W przeciwieństwie do kabaretu - stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy, oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej.
 

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. Do grupy najlepszych z polskich komików z pewnością należy właśnie ta trójka. Każdy jest inny, każdy porusza inne tematy, ale łączy ich jedno - forma stand-upowa. Na scenie są sobą i opowiadają o tym, co ich dotyczy, denerwuje, cieszy. Nie potrzebują do tego rekwizytów. Wystarczy poczucie humoru, charyzma i bezpośredni kontakt z publicznością.

Na ten niecodzienny koncert zapraszamy do Piwnic TCK już 25 stycznia (wtorek). Początek o godzinie 19:00. Bilety w cenie 25 zł. do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5. Ilość miejsc ograniczona.


ABELARD GIZA - człowiek zdolny. Wszystko, co robi jest po prostu świetne. Kabaret Limo, w którym jest liderem, czy też zrealizowane filmy, z których każdy staje się hitem na youtube.com. Jest również świetny w stand-upie. Nie boi się dotykać tematów ważnych.


KATARZYNA PIASECKA - kobieta po trzydziestce, której ulubionym tematem stali się faceci. Z urokiem wytyka mężczyznom na przykład kulki ze skarpet porozrzucane po mieszkaniu. Jest obserwatorką życia codziennego. Wcześniej przez kilka lat związana ze sceną kabaretową, a teraz doskonale odnajdująca się na scenie stand-upowej.


KACPER RUCIŃSKI - młody, zdolny komik pochodzący z Malborka. W 2009 i 2010 roku zdobył nagrody na wszystkich festiwalach, na których się pojawił. Kacper wie, co chce powiedzieć i robi to w sprytny i inteligentny sposób. Ceniony zarówno w środowisku kabaretowym, jak i stand-upowym. Jest po prostu dobry.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.