Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Spotkanie z zawodnikami drużyny AZS Politechnika Warszawska

Spotkanie z zawodnikami drużyny AZS Politechnika WarszawskaW  środę  22 maja tarnowscy  kibice siatkówki będą mieli szanse zobaczyć na żywo w Tarnowie w akcji drużynę AZS Politechniki Warszawskiej.

„Inżynierowie” o 11:00 przybędą na Halę sportową kampusu PWSZ w Tarnowie na konferencję prasową (godz. 12:00) i o 13:00 przeprowadzą trening pokazowy. ASZ PW przyjeżdża do Tarnowa i na zaproszenie partnera klubu firmę CenterMed.

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Politechnika Warszawska – wielosekcyjny uczelniany klub sportowy działający przy Politechnice Warszawskiej. Został założony 15 lipca 1916 roku. Trenerem podstawowego zespołu jest były reprezentant kraju Jakub Bednaruk. AZS w swoim obecnym składzie dysponuje kilkoma aktualnymi reprezentantami Polski m.in. Maciej Zajder, Krzysztof Wierzbwski, Fabian Drzyzga oraz byłymi jak Piotr Nowak czy Grzegorz Szymański.

Na spotkaniu obecny będzie także Prezes AZS Politechnika Warszawska – Marcin Bańcerowski.

Miejsce wydarzenia:
Kampus PWSZ Tarnów, Hala Sportowa
Konferencja: 12:00
Trening: 13:00

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.