Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Spotkanie z Wojciechem Cejrowskim - zmiana miejsca spotkania

Spotkanie z Wojciechem Cejrowskim w Tarnowskim TeatrzeZapraszamy na pełne emocji i wrażeń spotkania z dziennikarzem i podróżnikiem Wojciechem Cejrowskim w piątek 27 maja o godz. 18:00.

Na spotkaniu opowie o sobie i swoich podróżach. Będzie przewodnikiem po dzikich, dalekich krajach, ilustrując to własnymi fotografiami. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zakupu książek podróżnika i DVD w promocyjnych cenach, które autor podpisze, bezpośrednia rozmowa oraz możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia .
 

Wojciech Cejrowski to wyjątkowa osobowość, której nie trzeba przedstawiać. Badacz ginących plemion Amazonii, osobowość telewizyjna, popularny dziennikarz radiowy, artysta kabaretowy, pisarz i publicysta. Należy do Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie (Royal Geographical Society).

Cejrowski wzbudza kontrowersje, bo cokolwiek robi - robi zawsze z pasją. Dla jednych to zaleta, dla innych - wada. Znany z cyklicznych programów TVP2: ”Boso przez świat”, TVN Style: ”Po mojemu – Wojciech Cejrowski”.

Zmiana miejsca spotkania z Wojciechem Cejrowskim
Z powodu żałoby zmianie uległo miejsce spotkania z Wojciechem Cejrowskim, które zostało przeniesione z Tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego do Auli Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie, al. Solidarności 5-9.

Występ odbędzie się zgodnie z wcześniejszymi założeniami w piątek - 27 maja o godzinie 18.00.


Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688 32 87, tel. kom. 784 976 026.

Bilet wstępu w cenie 40 zł dostępne są w kasie Teatru.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.