Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Spotkanie z polonistyką w PWSZ Tarnowie

Spotkanie z polonistyką w PWSZ TarnowieNauczyciele akademiccy i studenci Zakładu Filologii Polskiej PWSZ w Tarnowie zapraszają na spotkanie z polonistyką w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie, które odbędzie się w czwartek, 18 kwietnia 2013 r. w godzinach 9.45-16.00 w salach 017 i 06 w budynku C (Centrum Nowoczesnych Technologii – Instytut Politechniczny).

Wydarzenie to, zatytułowane „Pociąg do polskiego”, adresowane jest do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a w szczególności do tegorocznych maturzystów zainteresowanych literaturą, językiem, współczesnymi mediami i szeroko pojętą kulturą; do tych, którzy myślą o studiach humanistycznych, a w szczególności o polonistyce.

Czwartkowe spotkanie będzie prezentacją tego, co ma do zaoferowania swoim przyszłym studentom tarnowska polonistyka. To także dobra okazja do spotkania się z nauczycielami akademickimi, ze studentami, jak i możliwość zetknięcia się z przestrzenią Uczelni.

Całość pomyślana jest w formie serii krótkich i przystępnych wykładów oraz powiązanych z nimi tematycznie warsztatów z językoznawstwa, literaturoznawstwa, filmoznawstwa, kulturoznawstwa i dziennikarstwa w połączeniu z multimedialnymi instalacjami.

Organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłaszanie grup zorganizowanych. Zgłoszenia przyjmowane są w Sekretariacie Instytutu Humanistycznego, tel. 14 63 16 550.


PROGRAM

Spotkanie z polonistyką w PWSZ Tarnowie - PROGRAM
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.