Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Spotkajmy się! Tarnowskie Spotkania Światka Technologicznego

Spotkajmy się!Spotkajmy się! to inicjatywa, która ma zachęcić ludzi pracujących na co dzień z komputerami do spotkania się w przyjemnej atmosferze tarnowskiego klubu.

Spotkanie odbędzie się w klubie Przepraszam 11 września o 19.00. Pretekstem do spotkania mają być prezentacje wcześniej przygotowanych osób. Trójka prelegentów będzie mówić o swojej pracy, doświadczeniach, przeżyciach związanych z życiem zawodowym, jak się uczyli, jak osiągnęli ten poziom na którym są obecnie, jakich aplikacji używają lub jak wygląda ich dzień pracy. Prezentacje będą w bardzo luźniej konwencji, tak jak całe spotkanie. Prezentacje mają trwać około 0 minut.

Tematyka spotkań związana jest z informatyką oraz nowymi technologiami. Spotkania są skierowane do zawodowców, prawników szeroko pojętego IT, jak i amatorów, pasjonatów. Dla osób które mają do czynienia z nową technologią zawodowo.

Klub Przepraszam,
11 września (wtorek), godz. 19:00
Wstęp: wolny

Organizatorem jest Projekt Makowisko. Propagator nowych technologii. Internetowe miejsce dla użytkowników Apple oraz organizator szkoleń i wydarzeń, m.in. Warsztaty Fotografia codzienna wraz z CSM, które odbyły się 23 sierpnia.

Więcej informacji na www.makowisko.com.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.