Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Sportowy Dzień Dziecka z Futsalową Drużyną Lumaro Ekotar

Sportowy Dzień Dziecka z Futsalową Drużyną Lumaro Ekotar

W poprzedni weekend drużyna Lumaro Ekotar Elbud uczestniczyła w prezentacji "I toucha" wraz z firmą NIKE. W miniony weekend zawodnicy Lumaro poprowadzili gry i zabawy sportowe podczas Sportowego Dnia Dziecka w Galerii Tarnovia.
Lumaro to drużyna, która chętnie udziela się w licznych działaniach marketingowych, a sportowo należy do czołowych ekip tarnowskiego futsalu. W minionym sezonie poprzez udział w Halowym Pucharze Polski w Futsalu i rywalizacji z Ekstraklasowa drużyną Pogoni 04 Szczecin udało sie im przyciągnąć na hale "jaskółka" duża ilośc kibiców co w promocji futsalu w naszym mieście nie przeszło bez echa lokalnych mediach.

Pokaz futsalu dla najmłodszych to zachęta do uprawiania futsalu, oraz forma promocji dla tej dyscypliny sportu w Tarnowie. Liczymy, że również inne drużyny aktywnie będą promować futsal i swoją markę tak jak uczyniło to LUMARO EKOTAR/ELBUD. Natomiast wszystkim dzieciom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Dziecka!

Fotorelacja ze Sportowego Dnia Dziecka >> kliknij

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.