Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Speed Race Tarnów Racing Team na kartingowych Mistrzostwach Polski

Speed Race Tarnów Racing Team na kartingowych Mistrzostwach PolskiSPEED RACE TARNÓW RACING TEAM na start kolejnych zawodów Kartingowych Mistrzostw Polski.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów sportów motorowych i nie tylko, na zawody kartingowe do Starego Kisielina, aby zobaczyć na własne oczy zmagania młodych kierowców w kolejnej rundzie Kartingowych Mistrzostw Polski.


Jesteśmy na półmetku w rozgrywkach tegorocznego sezonu i wszystko jest jeszcze możliwe.


W dniach 30-31 lipca 2011 roku, na terenie toru WallraV Race Center w Starym Kisielinie koło Zielonej Góry odbędą się kolejne w tym sezonie zawody kartingowe. W ramach których rozegre zostaną Poland Championschip Series (4) VII i VIII Runda Miedzynarodowych Kartingowych Mistrzostw Polski w kat.: KF2, KF3; VII i VIII Runda Pucharu PZM w kat.: M-60; VII i VIII Runda Pucharu Rok w kat: Mini Rok, Junior Rok, Senior Rok, Super Rok; VII i VIII Runda Pucharu Easykart w kat: E50 Trening, E60.

W zawodach wystartują wychowankowie sekcji kartingowej – Michał Zając już trzeci sezon startów w profesjonalnych zawodach kartingowych oraz debiutanci w tym sezonie Kacper Szczurek, Piotr Dembiński i najmłodszy Karol Panek oraz nasi seniorzy.

Przypomijmy, iż w ostatnich rundach nasz najmłodszy adept kartingowy w kraju Karol Panek zdobył swoje kolejne dwa puchary Kartingowych Mistrzostw Polski, a Piotr Dembiński, Michał Zając i Kacper Szczurek prezentowali bardzo dobrą jazdę podczas całego weekendu, zabrakło tylko nie co szcześcia, aby osiągnąć wysoki wynik. W trakcie obecnych zawodów wszyscy zawodnicy zapowiadają bardzo ładną walkę do końca i osiągnięcia jeszcze lepszego wyniku.
Czeka nas duża dawka emocji oraz świetna oprawa całości zawodów.

Dziękujemy serdecznie dotychczasowym Partnerom i Sponsorom, którzy wspierają nas nie tylko finansowo i umożliwiają udział zawodników sekcji kartingowej w zawodach rangi mistrzowskiej.
Wielkie dzięki dla Promotorów Sportu Kartingowego w Tarnowie: Ekokan Sp. z o.o., Automatyka Sp. z o.o., Urząd Miasta Tarnowa, Finpol Rohr Sp. z o.o., ZWRI Sp. z o.o., Kaefer S.A., Autoryzowany Dealer VW Gładysz i Synowie, Azoty Tarnów S.A., PROReM Sp. z o.o., Jednostka Ratownictwa Chemicznego Sp. z o.o., Firma Ślusarczyk–Auto Serwis i Auto Myjnia, LESKIW-Lakiernia Proszkowa, BOBRYŚ-Brukarstwo, CREATIFF Agencja Marketingowa, IMPREX-Firma Reklamowa, Firma TARKOR, MBM Serwis ogumienia, Firma Steinhof – producent haków, tarcz i klocków, Firma Pawłowski-Sport, ZMT S.A., Firmy MebloArt, AWIM Nieruchomości, Lagos s.c -producent mebli.

Razem trzymamy w kciuki za cały tarnowski team i życzymy udanych zawodów.
Zapraszamy kibiców do Starego Kisielina koło Zielonej Góry, warto zobaczyć osobiście namiastkę zawodów formuły 1.

Organizatorzy

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.