Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Speed Friendship w Teatrze Solskiego

Speed Friendship w Teatrze SolskiegoStowarzyszenie Psychologii, Edukacji i Rozwoju Osobistego "Kropla Słońca” zaprasza na Speed Friendship – warsztaty z kreowania swojego wizerunku i wywierania pozytywnego wrażenia połączone z treningiem wywierania wrażenia i nawiązywania relacji. Po zakończeniu warsztatu wspólna integracja podczas spektaklu teatralnego.

Jesteś otwarty na ciekawe znajomości? Przyjdź na nasze warsztaty Speed Frendship:

- spotkaj nowych ludzi, którzy mają podobne zainteresowania do Twoich lub którzy zainspirują Cie swoimi zainteresowaniami,
- rozmawiaj o wszystkim i o niczym,
- zdecyduj czy ktoś Ci się na tyle podoba, aby chcieć nawiązać z nim bliższe relacje...

Weź udział w doświadczeniu, które będzie miało formę warsztatu z autoprezentacji – każdy uczestnik będzie miał szansę porozmawiać z zupełnie nowymi osobami o wszystkim i o niczym, sprawdzić jak bardzo jest otwarty na otoczenie. Nasza akcja Speed Friendship nie tylko umożliwia zawarcie nowych znajomości ale jest przede wszystkim doskonałym treningiem interpersonalnym, a także sprawdzeniem umiejętności słuchania tego, co ma do powiedzenia na swój temat druga osoba.

Speed Friendship odbędzie się w dniu 15 lutego 2014 r. od godz 19:00 w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Całe wydarzenie będzie składać się z III części:

1. Warsztat z kreowania swojego wizerunku i wywierania pozytywnego wrażenia (psycholog, Weronika Wrzesińska 40 min) – kawiarnia Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie
2. Trening interpersonalny - każdy uczestnik będzie miał szansę porozmawiać z zupełnie nowymi osobami o wszystkim i o niczym, sprawdzić jak bardzo są otwarty na otoczenie. Będziemy ćwiczyć własną autoprezentację, a także sprawdzać umiejętność słuchania tego, co ma do powiedzenia na swój temat druga osoba. (50 min) - kawiarnia Teatru im. Solskiego w Tarnowie

Warsztaty są bezpłatne – osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia na adres e - mailowy STOWARZYSZENIA KROPLA SŁOŃCA: stowarzyszenie.kroplaslonca@gmail.com – decyduje kolejność zgłoszeń.

3.Wspólne oglądanie spektaklu Teatru im. Ludwika Solskiego oraz tarnowskich aktorów z Kabaretu Literackiego „NaTenCzas” - „RECEPTA NA ODCHUDZANIE” - o relacjach damsko-męskich, gdzie tematem przewodnim jest odwieczny spór płci... oraz szukanie odpowiedzi na pytania: kto tak naprawdę jest najważniejszy Kobieta czy Mężczyzna. Kto tak naprawdę jest Głową w związku a kto nią „kręci”. Po co tak się razem ze sobą męczymy i dlaczego tak tęsknimy za sobą, jak nie jesteśmy razem. (100 min) – Mała Scena Teatru im. Solskiego w Tarnowie

Bilety na spektakl „RECEPTA NA ODCHUDZANIE” dla uczestników Speed Friendship w cenie 15,00 zł do nabycia w kasie Teatru im. L.Solskiego przy ul. Mickiewicza 4, w Tarnowie lub przelewem na konto 70 1540 1115 2111 9092 5029 0006 (przelew najpóźniej do dnia 11 lutego 2015 r.)

Dla kogo jest Speed Friendship? Dla wszystkich dorosłych… tarnowian i nie tylko tarnowian… nie wprowadzamy ograniczeń. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą spędzić miło czas…. będzie teoretycznie, będzie praktycznie, będzie humorystycznie oraz będzie integracyjnie.

Partnerem wydarzenia jest Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.