Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Speed Friendship – „Rozmowy w Foyer” czyli poznaj nowych przyjaciół w Tarnowie

Speed Friendship – „Rozmowy w Foyer”  czyli  poznaj nowych przyjaciół w Tarnowie

Każdy, kto chce się spotkać z ludźmi i nawiązać nowe kontakty, jest zaproszony do tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego na „Rozmowy w foyer”. Akcja jest organizowana kolejny już raz przez tarnowskie Stowarzyszenie Psychologii, Edukacji i Rozwoju Osobistego „Kropla Słońca” jako Speed Friendship. Jest to nawiązanie do idei szybkich rozmów, w których ludzie mają kilka minut na zainteresowanie sobą drugiej osoby. Ideą Speed Friendship jest tworzenie przestrzeni rozmowy, w której spotykają się ludzie z różnymi historiami i zainteresowaniami i mierzą się z tematem przedstawienia siebie. Przez spotkanie i wymianę myśli mogą rozpocząć się emocjonujące kontakty i przyjaźnie. Speed Friendship jest doskonałym treningiem kreowania swojego wizerunku, wywierania pozytywnego wrażenia oraz nawiązywania relacji.

Zapraszamy każdego dorosłego: mężczyzn, kobiety, singli i nie-singli, tarnowian i osoby z okolic, które chcą czegoś nowego lub chcą zwyczajnie porozmawiać. Spotkanie rozpocznie się 8 sierpnia 2015 roku od godz. 18.00. Najpierw jest przewidziany trening interpersonalny, czyli krótkie rozmowy o wszystkim i o niczym, a następnie wspólny czas dla nowopoznanych ludzi w jednym z tarnowskich lokali.

Wydarzenie odbędzie się w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, który jest miejscem spotkań i dialogu ludzi.

Dla każdego uczestnika spotkania jest przygotowany voucher do Teatru im. Solskiego w Tarnowie do wykorzystania przez siebie na wybrany spektakl teatralny do końca tego roku.
Dodatkowo, partner przedsięwzięcia, czyli Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne SENS ufundowało 4 bezpłatne vouchery na sesje coachingową „Ja w relacjach”.alt

Koszt „Rozmów w foyer” i Vouchera to 30,00 zł. Warto mieć ze sobą także dobry nastrój. Ilość miejsc na spotkanie jest ograniczona. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia na adres e-mail Stowarzyszenia Kropla Słońca: stowarzyszenie.kroplaslonca@gmail.com oraz dokonania przelewu w kwocie 30,00 zł na konto 64 2490 0005 0000 4600 4542 5053, w tytule wpisując Speed Friendship oraz imię i nazwisko.

Jesteś otwarty na nowe znajomości? Przyjdź i zainspiruj się ludźmi z Kroplą Słońca!

Więcej informacji na www.kropla-slonca.pl oraz www.facebook.com/SPEiRO.KS
 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.