Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

SOLSKI - trzecia generacja

SOLSKI - trzecia generacjaJuż od początku grudnia 2011r. w Tarnowskim Teatrze, wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, działa Mała Scena.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, z którego pokryto prawie połowę wydatków na zaprojektowanie i wykonanie technologii Małej Sceny tarnowska publiczność może uczestniczyć w spektaklach i imprezach organizowanych przez teatr – mówi Rafał Balawejder dyrektor tarnowskiej sceny. Przygotowanie techniczne małej sceny objęło wykonanie kabiny elektroakustycznej wraz z kratownicą podsufitową i konstrukcją naścienną, instalację elektryczną wraz z podłączeniem do zainstalowanych regulatorów napięcia oraz instalację elektroakustyczną.

Dzięki dofinansowaniu projektu pn „SOLSKI-trzecia generacja” w ramach Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Inrfastruktura kultury” najmłodsza publiczności obejrzała najnowszą premierę autorstwa i w reżyserii Zinaidy Zagner „Powrót Krasnoludów”, bajkę która do dziś pozostaje w repertuarze teatru. Nadto na Małej Scenie odbywać się będą warsztaty i zajęcia organizowane zarówno przez teatr jak i zaprzyjaźnione instytucje.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.