Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Solski patriotycznie

Solski patriotyczniePatriotycznie i rodzinnie zapowiada się 11 listopada w Teatrze Solskiego w Tarnowie. W ramach tegorocznych obchodów 94 rocznicy Odzyskania Niepodległości aktorzy zapraszają mieszkańców Tarnowa do wspólnego śpiewania pieśni niepodległościowych, żołnierskich i patriotycznych,  na schodach przed budynkiem Teatru.

11 listopada wracamy pamięcią do dnia, w którym po latach niewoli Polacy odzyskali bezcenny  skarb – niepodległość. Świętujmy wspólnie tę radosną rocznicę ze śpiewem,  pamiętając o tych, którzy przed laty walczyli o wolność.

Okazją do rodzinnego spędzania wolnego czasu będzie spektakl „Tajemniczy ogród” w reżyserii Tomasza Obary,  który zostanie wystawiony o godz. 15.00. Ta ciepła, rodzinna historia z pozytywnym przesłaniem będzie okazja do spędzenia czasu w gronie bliskich. Po spektaklu małych i dużych widzów organizatorzy zapraszają na schody przed Teatrem, gdzie o godzinie 17.00 rozpocznie się patriotyczne, wspólne śpiewanie.

- Solski Patriotycznie - jest pomysłem na aktywne uczestnictwo w obchodach Narodowego Święta Niepodległości – mówi Rafał Balawejder dyrektor teatru. Na wszystkich czekają śpiewniki przygotowane przez Urząd Miasta Tarnowa. W śpiewanie włączą się aktorzy Solskiego. Akompaniował będzie Bartosz Szułakiewicz - tarnowski muzyk, kompozytor i aranżer.

W planach jest także wspólne zdjęcie przed teatrem oraz utworzenie „żywej biało-czerwonej flagi” – na uczestników imprezy czeka bowiem kilkaset białych i czerwonych światełek chemicznych. Impreza będzie transmitowana przez Radio RDN Małopolska, które sprawuje patronat medialny wydarzeniem. Prosimy również o zabranie flag.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.