Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Solski na ludowo

Solski na ludowoW ramach cyklu „Solski o… Aktorzy śpiewają” tym razem na ludowo. Zakończenie wakacji oraz Festiwal Konfitur w Stobiernie koło Dębicy ubarwią swoim występem aktorzy Teatru im. Ludwika Solskiego.

Z przymrużeniem oka, a jednak w odwołaniu do tradycyjnych utworów pochodzących z małopolski aktorzy Solskiego uświetnią Festiwal o kilkuletniej tradycji. W repertuarze znajdą się m.in. „Na sianeczku sianie” czy „Hej baby”. Monika Wenta-Hudziak, Zofia Zoń, Piotr Hudziak i Kamil Urban przy akompaniamencie Bartka Szułakiewicza i Tomasza Borucha, w strojach ludowych i chłopskich nawiązujących do stylu małopolskiego będą bawić publiczność z Podkarpacia.

Już jakiś czas temu zostaliśmy zaproszeni do udziału w tym przedsięwzięciu. Ale to dzięki dofinansowaniu z Urzędu Małopolskiego możemy zrealizować pomysł o promocji naszego województwa na pobliskim Podkarpaciu – mówi Krzysztof Bogusz szef promocji Solskiego.

Podczas Festiwalu odbędą się konkursy na najlepsze potrawy regionalne, gry i zabawy dla najmłodszych,  zaś występ tarnowskiego teatru o godz. 16.00.

Partnerem Przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.