Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

SMS'owy bilet autobusowy cieszy się dużym zainteresowaniem

SMS'owy bilet autobusowy cieszy się dużym zainteresowaniemMija miesiąc od uruchomienia nowego, alternatywnego systemu dystrybucji biletów na przejazdy komunikacją miejską w Tarnowie i już można powiedzieć że system ten cieszy się dość dużym zainteresowaniem pasażerów. Jak informowaliśmy, sprzedaż rozpoczęła się 12 września br. Już w pierwszy dniu zostało zakupionych 40 biletów, a do końca miesiąca aż 656.

Tak wynika z wstępnej analizy ZKM, który przeprowadził wstępna analizę liczby sprzedanych biletów, ich nominałów oraz liczby osób korzystających z tego systemu.

Najwięcej, bo aż 161 biletów to bilety pełnopłatne po 2,40 zł, a następne to czasowe 10-minutowe również pełnopłatne w ilości 142 szt. Dopiero na 3-m miejscu znajdują się bilety ulgowe, co świadczy o tym, iż z zakupu biletów przez telefon nie korzystają wyłącznie młodzi pasażerowie – uczniowie czy studenci lecz grupa osób nie posiadających żadnych uprawnień do ulg.

Z zestawień sporządzanych na koniec miesiąca rozliczeniowego wynika również, że są osoby które zostali stałymi klientami i systematycznie kupują bilety. Rekordzistą w tym zakresie jest osoba, która już 49 razy kupowała bilet przez telefon.

Począwszy od 1 października br. notowane są podobne ilości sprzedawanych biletów, co świadczy o tym, że nadal pasażerowie chętnie korzystają z tego wygodnego systemu zakupu i kasowania biletów w komunikacji miejskiej.

Info: UMT

Jak kupić bilet przez sms? Więcej informacji >>kliknij

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.