Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

smartSAD - nominacja do Mobile Trends Awards 2013!

smartSAD - nominacja do Mobile Trends Awards 2013!Aplikacja smartSAD została nominowana do Mobile Trends Awards 2013 w jednej z 16 kategorii „aplikacja mobilna – podróże i komunikacja”, w której rywalizuje z trzema innymi w tym z aplikacją, która umożliwia pracodawcy monitorowanie pojazdów i pracowników.

Finał i ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas Mobile Trends Conference w dniu 16 stycznia 2014 w Krakowie. Lista nominowanych aplikacji znajduje na http://gomobi.pl/news/poznalismy-nominacje-do-mobile-trends-awards-2013/

Głosuj na smartSAD!
Internauto, użytkowniku Facebooka Ty również możesz wyrazić swoją ocenę, która również się liczy!

Zwycięzców w każdej kategorii wybiera jury. Internauci mogą jednak wesprzeć swojego faworyta. „Wybór internautów ma wartość równą dwóm głosom członków kapituły, więc głosujący mogą sporo namieszać” – piszą organizatorzy. Aby zagłosować na smartSAD należy na http://2014.mobiletrends.pl/glosowanie w kategorii 12 „Aplikacja mobilna – podróże i komunikacja” oddać głos na aplikację wykonaną przez TOT i Altconnect.

SmartSAD to nazwa aplikacji mobilnej obejmującej tarnowską część Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce. Zawiera opis 100 atrakcji turystycznych w tym wszystkie 46 miejsc (kościoły, spichlerze, domy, dwory) trasy „Tarnów i okolice” Szlaku Architektury Drewnianej. Aplikacja została wykonana przez firmę Altconnect na zlecenie Tarnowskiej Organizacji Turystycznej przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. Małopolska Gościnna”.

smartSAD na Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.altconnect.android.sad
smartSAD na iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/tarnow.-architektura-drewniana/id688240741?mt=8
Informacja o projekcie smartSAD: http://www.it.tarnow.pl/index.php/pol/Atrakcje/REGION-TARNOWSKI/Aplikacja-mobilna-Smart-SAD

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.