Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Smaki regionu w Gemini Park Tarnów

Smaki regionu w Gemini Park TarnówKażdy chciałby na świąteczny stół podać jak najsmaczniejsze dania. Chleb na zakwasie pieczony według dawnych receptur, wędliny wędzone w staropolski sposób, oscypki, naturalne piwo. Te i wiele innych przysmaków dostępne będą w Gemini Park Tarnów. W dniach od 17 do 23 grudnia odbędzie się tam bowiem Jarmark Produktów Regionalnych.

Podczas Jarmarku w Centrum Handlowym swoje stoiska rozłoży 14 producentów produktów regionalnych. Zaoferują klientom Centrum Handlowego m.in. naturalnie wytwarzane wyroby: wędliny, kiełbasy, pieczywo kurpiowskie, ryby wędzone, pierniki.

Przedświątecznym zakupom towarzyszyć będzie niepowtarzalna atmosfera domowych Świąt. Zapach cynamonu i pomarańczy, wspólne kolędowanie w jazzowym klimacie i co najważniejsze – spokojny, prawdziwie świąteczny nastrój.

W weekend 18 i 19 grudnia, podczas Świątecznego Jarmarku klienci Gemini Park Tarnów będą mogli wziąć udział w konkursach i zabawach. Będą opowieści twórców ludowych, klimat świąt przypominający dawne, pogórzańskie zwyczaje, które pielęgnowane jeszcze w naszym regionie przetrwały do dziś. Wspólne wykonywanie ozdób choinkowych i świątecznych dekoracji urozmaici i umili czas spędzony na zakupach.

- Chcemy udowodnić, że świąteczne zakupy mogą być przyjemnym przeżyciem. Dlatego zapraszamy do spędzenia tego czasu z nami - mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.