Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Skoda Speed Race Show pod Gemini Park w niedzielę

Skoda Speed Race Show pod Gemini Park w niedzielę

Co się odwlecze, to nie uciecze. W pierwszym terminie plany imprezy Skoda Speed Race Show pokrzyżowała pogoda. Tym razem chyba już nie stanie na przeszkodzie i show odbędzie się zgodnie z planem, czyli w niedzielę 5 czerwca w godz. 10 – 18 na parkingu Gemini Park.

Będzie to nie lada gratka dla... wszystkich. Przygotowana z wielkim rozmachem impreza zgromadzi atrakcje dla każdego. Począwszy od ścigania na torze gokartowym Speed Race, przez ściankę wspinaczkową Tomasza Oleksego, przez symulatory Formuły 1 aż po jazdy instruktażowe z zawodowymi rajdowcami. Ponadto na scenie wystąpią w pokazach tanecznych dziewczyny z Grupy M4 Dance oraz akrobaci z 74CREW, a Skoda zaprezentuje „asystenta parkowania”, czyli… samodzielne parkowanie samochodu „kopertą”!

W ciągu dnia odwiedzą imprezę żużlowcy Tauronu Azotów Tarnów i będą mieć ze sobą bilety na mecz z Unią Leszno. Ponadto wszyscy będziemy świadkami malowania autobusu miejskiego „na żywo”!

Smaku gokartowej rywalizacji dodadzą nagrody przygotowane przez organizatorów: puchary Czakramu, Gemini Park i Skody, samochód Skoda do dyspozycji na weekend, zaproszenie do Pałacu Janowice Wellness i Spa, bilety na koncert Scorpions oraz zegarki Casio od sklepu Sezam.

Wszystkie informacje o imprezie można znaleźć na www.skodaspeedraceshow.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.