Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Skład kultury - Personel, Paweł Reszela, Paweł Topolski - Piwnice TCK

Skład kultury - Personel, Paweł Reszela, Paweł TopolskiZapraszamy do "Składu kultury". Jest to nowa formuła cyklu imprez organizowanych przez Tarnowskie Centrum Kultury, których gospodarzem będzie tarnowski zespół Personel (pomysłodawca niegdysiejszej "Restauracji Sialalala...". Wątkiem przewodnim pierwszej edycji "Składu kultury" będą kobiety... Płeć piękna z racji swojego święta będzie dominować w muzyce, dowcipie, a także na fotografiach.

W programie:
- koncert zespołu Personel
- pokaz fotokastów "Kobiety" - fotografie Pawła Topolskiego
Jeden z najlepszych tarnowskich fotografów Paweł Topolski zaprezentuje fotografie, które wykonał w ciągu ostatniego roku. Na fotokastach zobaczymy zarówno powalające zdjęcia pięknych kobiet.
- gość specjalny - Paweł Reszela (program kabaretowy)

Skład kultury: 9 marca 2012 r., godz. 20.00,
bilety: 15 zł (do nabycia w TCK, Tarnów, Rynek 5)


PersonelPersonel tarnowsko-krakowski mezalians
Grupa powstała w 2000 r. z inicjatywy Krzysztofa Hubera - autora tekstów i muzyki oraz Mariusza Dziekana - pianisty aranżeraPo kilku zmianach "personalnych"krystalizuje się ostateczny kształt formacji.


Muzyka Personelu, to swobodna wycieczka po różnych stylach i gatunkach opatrzona treścią. Członkowie grupy są finalistami SFP w Krakowie i OPPA w Warszawie. Od początku działalności z powodzeniem występują zarówno w klubach, jak też na imprezach plenerowych na terenie kraju, a także na zapleczu "Restauracji Sia la la la la" cyklicznej imprezy kulturalnej organizowanej niegdyś przez TCK skupiającej w sobie zapędy twórcze różnej maści.

Koncertem 9 marca w piwnicach TCK w pierwszej imprezie nowego cyklu pod hasłem "Skład Kultury" Personel wznawia działalność po blisko siedmiu latach milczenia.

Skład zespołu:
Krzysztof Huber – wokal
Mariusz „Mario” Dziekan – instrumenty klawiszowe
Sebastian Mnich – perkusja
Piotr Sokołowski – gitara
Marek Buchowicz – bas
Marek Krupa – saksofon
 

Paweł TopolskiPaweł Topolski fotograf
tarnowianin, rocznik 1971. Od 1991 r. pracuje jako fotoreporter. Współpracuje z wieloma dziennikami i portalami internetowymi w Tarnowie. Jego fotografie publikowane są także w prasie, m.in. w Gazecie Wyborczej, Dzienniku Polskim, Temi, Polityce, czy Wprost. Paweł Topolski zajmuje się także fotografią artystyczną. Jego prace wystawiane były m.in.: w Art Cafe ("Portrety" - 1998), w ramach "Galicjaner Szteti" (Tarnów, 2005), a także w Wilanowie.
 

Paweł ReszelaPaweł Reszela komik, autor, aktor
Komik, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Znany w kraju i za granicą.
Główną cechą jego występów jest bardzo dobry kontakt z publicznością, a także energia, którą przekazuje widzom. Bawi przede wszystkim humorem sytuacyjnym i zabawnymi zdarzeniami, które mogą spotkać każdego z nas. Doświadczenie kabaretowe może zagwarantować nam wiele uśmiechu i łez... tych, które wydobywają się z nas wtedy kiedy już wszystko nas boli od śmiechu.

Ostatnie nagrody:
Nagroda za osobowość sceniczną, Nagroda organizatorów,
wiersz napisany przez Stefana Friedmanna na cześć Pawła Reszeli - PrzeWAŁka 2011, Nagroda publiczności - Zyg-Zak 2011.

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.