Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Skład kultury: Personel i goście w Piwnicach TCK

Skład kultury: Personel i goście w Piwnicach TCKZapraszamy do "Składu kultury".  Jest to nowa formuła cyklu imprez organizowanych przez Tarnowskie Centrum Kultury, których gospodarzem jest tarnowski zespół Personel (pomysłodawca niegdysiejszej "Restauracji Sialalala...").

W przedświątecznej edycji Składu Kultury na żywo usłyszymy m.in. piosenki Personelu w nowych aranżacjach, a na scenie oprócz gospodarza, wystąpią także zaproszeni goście (szczegóły wkrótce), wśród nich aktorzy teatralni i telewizyjni. W programie także wystawa fotokastów oraz inne świąteczne niespodzianki.

W grudniowym programie Składu kultury:
- koncert zespołu Personel
- goście specjalni
- pokaz fotokastów

Piwnice TCK, 14 grudnia 2012
Godz. 20.00
Bilety: 15 zł

Personel (zespół)
Tarnowsko-krakowski mezalians. Grupa powstała w 2010 r. z inicjatywy Krzysztofa Hubera - autora tekstów i  muzyki oraz Mariusza Dziekana - pianisty aranżera. Po kilku zmianach "personalnych" krystalizuje się ostateczny kształt formacji.Muzyka Personelu, to swobodna wycieczka po różnych stylach i gatunkach opatrzona treścią. Członkowie grupy są finalistami SFP w Krakowie i OPPA w Warszawie. Od początku działalności z powodzeniem występują zarówno w  klubach, jak też na imprezach plenerowych na terenie kraju, a także na zapleczu "Restauracji Sia la la la la" cyklicznej imprezy kulturalnej organizowanej niegdyś przez TCK skupiającej w sobie zapędy twórcze różnej maści.

W marcu 2012 r. Personel wznowił działalność. Po pierwszym "Składzie kultury", który odbył się w marcu 2012 r. w Piwnicach TCK muzycy weszli do studia i nagrali płytę, która mamy nadzieję lada moment znajdzie wydawcę i trafi do sklepów muzycznych. W ostatnim czasie zmianie uległ skład zespołu - na gitarze gra Damian Gwizd, a na basie Grzegorz Nosek.

Skład zespołu:
Krzysztof Huber – wokal
Mariusz „Mario” Dziekan – instrumenty klawiszowe
Sebastian Mnich – perkusja
Damian Gwiz – gitara
Grzegorz Nosek – bas
Marek Krupa – saksofon

Źródło: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.