Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Skład kultury "Baby": zespół Personel oraz goście w Piwnicach TCK

Skład kultury Kolejna edycja Składu Kultury. Tym razem oprócz gospodarza wieczoru - zespołu Personel wystąpią Kabaret Sam oraz goście - niespodzianki. Ponadto podczas imprezy prezentować się będą młodzi twórcy z Art. Grupy, a także fotograf Beata Motuk. Skład Kultury odbędzie się 8 marca, w Święto Kobiet, stąd też hasło przewodnie imprezy "baby".

 

O kobietach będzie więc w muzyce, kabarecie i innych formach sztuki. Gorąco zapraszamy do wspólnego świętowania!

Piwnice TCK, 8 marca
Godz. 20:00
Bilety: 20 zł

Skład kultury to cykl imprez organizowanych przez Tarnowskie Centrum Kultury, których gospodarzem będzie tarnowski zespół Personel (pomysłodawca "Restauracji Sialalala...", kiedyś bardzo popularnej imprezy środowisk twórczych).

w programie:
- zespół Personel
- Kabaret Sam
- pokaz fotokastów Beaty Motuk
- goście niespodzianki

Personel (zespół)
Grupa powstała w 2000 r. z inicjatywy Krzysztofa Hubera - autora tekstów i  muzyki oraz Mariusza Dziekana - pianisty aranżera. Po kilku zmianach "personalnych" krystalizuje się ostateczny kształt formacji.Muzyka Personelu, to swobodna wycieczka po różnych stylach i gatunkach opatrzona treścią. Członkowie grupy są finalistami SFP w Krakowie i OPPA w Warszawie. Od początku działalności z powodzeniem występują zarówno w  klubach, jak też na imprezach plenerowych na terenie kraju, a także na zapleczu "Restauracji Sia la la la la" cyklicznej imprezy kulturalnej organizowanej niegdyś przez TCK skupiającej w sobie zapędy twórcze różnej maści.
W marcu 2012 r. Personel wznowił działalność. Po pierwszym "Składzie kultury", który odbył się w marcu 2012 r. w Piwnicach TCK muzycy weszli do studia i nagrali płytę, która mamy nadzieję lada moment znajdzie wydawcę i trafi do sklepów muzycznych. W ostatnim czasie zmianie uległ skład zespołu - na gitarze gra Damian Gwizd, a na basie Grzegorz Nosek.
Skład zespołu:
Krzysztof Huber - wokal
Marek „Krupiszon" Krupa - saksofon
Mariusz „Mario” Dziekan - instrumenty klawiszowe
Sebastian Mnich - perkusja
Damian Gwizd - gitara
Grzegorz Nosek - bas

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z grudniowej edycji Składu Kultury TUTAJ

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.