Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Sing & Record - koncert finałowy I edycji warsztatów wokalnych

Sing & RecordPo pół roku regularnych i bardzo owocnych spotkań, uczestnicy warsztatów Sing & Record wyjdą na scenę i zaśpiewają.

W piątek 28 czerwca w Piwnicach TCK, odbędzie się koncert finałowy I edycji warsztatów wokalnych prowadzonych przez Sławka Ramiana.

Młodzi wokaliści pod czujnym okiem trenera spotykali się od stycznia tego roku, dwa razy w miesiącu. Teraz będą mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami. 

"(...) Pomysł zaprezentowania tarnowskiej publiczności efektów naszej pracy zrodził się na samym początku, już po kilku spotkaniach"– mówi Sławek Ramian, trener wokalny i autor projektu. Na zajęcia przychodzą fantastyczni, bardzo rozśpiewani ludzie. Chcą się naczyć czegoś nowego, przychodzą też po to, by muzyką dzielić się z innymi (...)".

Zorganizowanie koncertu z udziałem uczestników warsztatów, to marzenie nie tylko Sławka Ramiana, ale też Grzegorza Gawlika, który inicjatywę artytycznie wspiera od samego początku.

Założeniem warsztatów wokalnych Sing & Record było stworzenie profesjonalnego zespołu wokalnego. Mimo, że uczestnicy  warsztatów są najczęściej amatorami, to prowadzący zapewnia, że grupa jest gotowa by podarować publiczności koncert z prawdziwego zdarzenia, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Uczestnicy warsztatów zaprezentują bardzo różnorodny repertuar, począwszy od radiowych przebojów, przez utwory autorskie, napisane specjalnie dla grupy wokalnej, aż po piękne ballady, podczas których zobaczymy solowe wystepy. Wokalistom  Sing & Record towarzyszyć będą zawodowi muzycy: Tomasz Boruch - gitara, Kajetan Borowski - instr. klawiszowe, Grzegorz Nosek - gitara basowa i Bartek Rojek - perkusja.

Wokaliści Sing & Record: Eliza Dworak, Marcin 'Banan' Gdowski, Agnieszka Hajduga, Julia Honkisz, Karolina Iwaniec, Krysia Kądzielawa, Bogna Krzysztoforska, Agata Łabno, Paulina Michałek, Majka Pabian, Paulina Poradowska, Łukasz 'Kostek' Przetak, Monika Szostek, Martyna Salik, Gabriela Stoszko

Więcej informacji o uczestnikach warsztatów, którzy zaśpiewają podczas koncertu można znaleźć na facebook'owym profilu Sing & Record.


Piwnice TCK
28 czerwca (piątek), godz. 20:00, bilety 15 zł


Źródło: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.