Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Shrek w 3D w "Marzeniu"

alt„Shrek” pojawił się na ekranach kin po raz pierwszy w 2001 r. i aż trudno uwierzyć, że zielony ogr i jego przyjaciele bawią nas już 9 lat. Film odniósł ogromny sukces na całym świecie, była to zupełna nowość - postmodernistyczna bajka łamiąca wszelkie zasady rządzące dotąd dineyowskimi filmami dla dzieci. Gdyby nie Shrek nie byłoby pewnie takich świetnych animacji jak „Wall-e”, „Ratatuj”,”Madagaskar” czy „Odlot”.

Ale wszystko kiedyś musi mieć swój koniec i „Shrek Forever” to, jak zapowiadają spece z DreamWorks, pożegnanie z serią filmów o zielonym stworze, ośle, kocie w butach i całą galerią innych postaci, które bardzo polubiliśmy.

Jak zwykle w amerykańskich produkcjach animowanych twórcy czwartej opowieści o Shreku serwują widzom wizualną perełkę – wszystko jest dopracowane do perfekcji, zwłaszcza wygląd i mimika postaci, a w dodatku film zrealizowano oczywiście w dominującej teraz technice 3D.
I właśnie w 3D „Shrek Forever” pojawi się w tarnowskim kinie „Marzenie” już 9 lipca.

Zapraszamy i życzymy wspaniałej zabawy.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.