Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Sezon na lwy - spotkanie autorskie z Michałem Szymczakiem - PWSZ

Sezon na lwy - spotkanie autorskie z Michałem Szymczakiem - PWSZRada Uczelniana Samorządu Studentów zaprasza na spotkanie autorskie z Michałem Szymczakiem podróżnikiem i filmowcem. W drodze niezmiennie od 10 lat. Przebył autostopem ponad 40 krajów, w 9 z nich mieszkał i pracował. Tworzy filmy, pisze relacje z podróży, prowadzi bloga.Podczas spotkania zaprezentowana będzie wystawa oraz film.

O filmie:
"Sezon na Lwy" to paradokumentalny film przedstawiający podróż autora autostopem przez Amerykę Południową: 5 tys. km Brazylii, spacer po dzikich terenach bez przewodnika, teatr na ulicach stolicy Boliwii, zatrzymany czas w samotnej górskiej chacie. To pełna humoru lekcja geografii oraz duchowa opowieść zagrzewająca do realizacji marzeń, niekoniecznie z pełnym portfelem. Czas trwania: 92 min.

O autorze:
Michał Szymczak - podróżnik i filmowiec. W drodze niezmiennie od 10 lat. Przebył autostopem ponad 40 krajów świata, w 8 z nich mieszkał i pracował. Tworzy filmy (m.in. nagroda publiczności na festiwalu kina Offowego w Wodzisławiu Śl. w 2010), pisze relacje z podróży ("Gazeta Jarocińska"), prowadzi bloga. Jest twórcą i jedynym przedstawicielem filozofii pasikonizmu. Do tej pory odbyło się już ponad 40 pokazów prezentowanych w ok. 30 miastach Polski (m.in. Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Łódź, Szczecin).

Data i miejsce: 11 maja (piątek) godz. 13:30 – 16:00, PWSZ Tarnów sala 120A.

Więcej:
http://www.facebook.com/SezonNaLwy

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.